Експромт з присмаком легкої іронії.
Юмор и пародии / Читателей: 24
Инфо

)))

  До вашої уваги картина “Буття“.

  Мінімалистичний фон стриманно, але впевнено вражає, передаючи саму суть особистих переживань майстра, який делікатно звільнив картину від обмежуючого подання і створив основу для еволюції мислення, спонукаючи глядача до глибокого розумового процесу.

  Дивлячись на картину протягом тривалого часу, глядач починає спостерігати, як у свідомості поволі виникають особи, ролі та дії з особистого життя, які спонукають його замислитись про тотожність буття й мислення. Таким чином, у кожного вимальовується своя версія того, що відбувається на полотні. І цей сюжет неодмінно і гармонійно поєднується з тим, що відтворенно на полотні.

  Непомітний рух завуальованої конфігурації неквапно завмирає від довгого погладу під впливом потоку нестримних емоцій, суть яких полягає у пошуку універсального синтезу живопису, як паралелі  філософії та науки, саме через “оголення” світу, делікатно підводячи гладача до усвідомлення людської свободи та її прояву у живописі. Також, майстер намагається передати, таким чином, насамперед, особисті враженння, які неодмінно пов’язані з наданою усім можливістю мати право рівності з самим майстром. Таким чином, майстр свідомо надає право на незалежну думку щодо вражень, самому глядачу.

  Пензель митця, дуже вміло підібраний і організований. Тоном, світлом і атмосферою картина злегка гіпнотизує, але дуже тендітно і непомітно торкається найбільш глибоких, універсальних і вічних людських емоцій, викликаючи відчуття естетичної насолоди та живу ілюзію реальної просторовості особистих переживань. Ними можна насолоджуватись, як в цю мить, так і в подальших спогадах.

  Думка майстра, що відображена у сюжеті, дозволяє спростити  уявну картину повсякденного явища, тому й показана на полотні у “чистому вигляді“.

  Навмисно передана митцем відсутність смислових частин у картині виглядає, насамперед, дуже органічно у такому надзвичайному поєднанні.

  Ця здатність до вираження та перетворення дійсності у фантазію, гармонійно й ненав’язливо, передає конкретний задум ума митця, який має певні знання та розуміння саме тих речей, на які він звертає свій талановитий погляд, пропонуючи замислитись над цими речами особисто й глядачу.

Звісно, саме це й заряджає гладача певним афектом, насамперед - позитивним, в противагу “Чорному квадрату“.

“Буття“, іноді “Суще“ — одне з найважливіших, найабстрактніших світоглядних понять, до яких дійшло людство в процесі свого розвитку. Таким чином, проблема буття — це одночасно є проблемою роздумів і пошуку істини.


Дякую! Будьте мені здорові та щасливі! )))

© Ната Чайковская, 10/05/2017. Свидетельство о публикации: 10050-147369/100517

Leo Rojas - Celeste. Веселая музыка

Комментарии (8)

Загрузка, подождите!
1
Ответить

Наверное о чём-то хорошем написано, но видать не для таких, как я...

2
Ответить

Від сюжету картини сильно відволікає, надмірно химерна для такої чистої мальовничої роботи, багетова рамка

3
Ответить

Акулина Апрель
 
З рамкою цей витвір одразу стане набагато дорожчий.  ))))))))  ха, ха, ха
 

4
Ответить

Ната Чайковская
І справді! Як же я не зміркувала?

5
Ответить

Диоген Фемиди
 
Написано с иронией о том, что часто восприятие от картины зависит от того, что о нем расскажут.
Это я так баловалась. 
У меня еще есть. ха, ха, ха  )))
Спасибо большое!

6
Ответить
7
11/05/17 16:59
Ответить

Белый квадрат Наты Чайковской! Ната, Вам удалось найти эталонный белый цветИ рамочка подходящая!ха, ха, ха

8
Ответить

Жанна Безценная
 
Муки творчества. Я очень старалась.))) Рамочку, правда, искала очень долго. ))
 
ха, ха, ха
 
 
Спасибо большое. 

Загрузка, подождите!
Добавить комментарий

Подождите, комментарий добавляется...